KONST / Litografier / Färglitografi 12422176
nr 1242 2176
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 42x59
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:39:20
18/3 19:29:04
18 mar
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund